Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Mycie hal po imprezach

Mycie hal po imprezach

Mycie hal po imprezach dużego rozmachu jest to bardzo trudna sprawa. Najczęściej trzeba takowe hale po prostu posprzątać jeszcze w nocy po imprezie, chyba, że ta trwała do rana to w takim razie mycie hal musi nastąpić zaraz po nich. Tak to właśnie jest, że smród jest bardzo trudno usunąć z takowych kondygnacji. Jak wiemy budowa takowych rzeczy także kosztuje, a nieraz jesteśmy w takowej sytuacji, że po prostu nie ma jak te hale umyć. No dobra, ale ile osób najczęściej musi się zajmować takowymi salami po imprezach, czy są to jakieś duże koszta, dla organizatorów?


Szybciej, drożej


Im szybciej trzeba posprzątać salę, tym więcej trzeba zapłacić. Dlaczego tak jest? Ponieważ to wymaga większej liczby wyszkolonych osób i przywożenia maszyn z magazynów firm podwykonawczych. Jak możemy się domyśleć to wszystko powoduje to, że po prostu nie ma szans na mniejsze koszta, to jest chyba oczywiste, że im więcej osób w jakieś prace zaangażowane i jeszcze jacyś kierownicy, bo coś trzeba bardzo szybko logistycznie zorganizować, to nagle okazuje się, że po prostu trzeba zainwestować trochę pieniędzy w te usługi c'nie? No właśnie tak jest jak teraz napisaliśmy. Mało kto z nas tak w ogóle jeszcze pamięta, że tak naprawdę dużo trzeba, aby te nasze wielkie hale posprzątać, nieraz jedno zabrudzenie z paneli, czy też innego podłoża schodzi bardzo długo, a jeśli się to zrobi szybciej to nagle pozostają plamy, które to bardzo, ale to bardzo długo nie schodzą.


Głosuj (0)

budowaxx 00:23:30 4/04/2015 [Powrót] Komentuj


~Strona Główna

~przeszło 3386 osób,
a ślad zostawiło 0

Dodaj do Ulubionych

~Księga Gości
Dodaj do Księgi


~Archiwum
2015
Kwiecień

~Ulubieni

~Linki