Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Mycie stadionów

Mycie stadionów

Jak się domyślasz zapewne stadionów łatwo się nie myje. O ile murawę łatwo można posprzątać, jeśli jakiś kibol rzuci tam jakąś część swojego asortymentu, to miejsca siedzące i stojące, a szczególnie te pierwsze sprząta się bardzo trudno. Może tak odpowiedzmy sobie na pytanie ile mają następnie tacy organizatorzy na posprzątanie stadionów?
No właśnie tutaj jest mały problem, otóż te powierzchnie nijak mają się do tych, które można posprzątać maszyną, czyli powierzchni płaskich. To właśnie te powierzchnie tak bardzo kosztują właścicieli klubów do sprzątania. Tak to niestety jest, że mało kto z nas potrafi zadbać o dobry porządek, ale trzeba.


Jak nie posprzątamy w jeden dzień...


Jeśli ekipa nie posprząta stadionu na drugi dzień, to może się okazać, że następnych zabrudzeń nie będzie dało się sprzątnąć, będzie śmierdziało, a smród, akurat w tak wielkich kondygnacjach bardzo ciężko usunąć. Tym samym jest tutaj jak widać naprawdę bardzo trudne zadanie przez firmami podwykonawczymi. Tak to właśnie jest, że takowe dziwnie ukształtowane powierzchnie wymagają dużych ekip i małego czasu. No dobra, ale na co takowe ekipy sprzątające mogą się natknąć? Jest to wszystko od papierków, po mele i gumy wyplute na powierzchnię ziemi. Tak to właśnie jest, że jeśli guma już długo leży to nawet maszyną nie da się tego umyć i to właśnie jest ten największy minus. Minus jest ten na tyle duży, że po prostu nie da się z tym nic zrobić i następnie występują tam różnorodne zabrudzenia, pozostałości po nich.


Głosuj (0)

budowaxx 00:23:21 4/04/2015 [Powrót] Komentuj


~Strona Główna

~przeszło 3386 osób,
a ślad zostawiło 0

Dodaj do Ulubionych

~Księga Gości
Dodaj do Księgi


~Archiwum
2015
Kwiecień

~Ulubieni

~Linki