Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Dlaczego warto budować małe domy?

Dlaczego warto budować małe domy?

Małe domy to mały koszt. Niestety nie oszukujmy się, ale połowy polaków nie stać po prostu na wydatek kilkuset tysięcy złotych. Już nie mówiąc nawet o fakcie, że nawet taki mały domek jest warty te setki tysięcy złotych. No dobra, ale załóżmy, że chcemy po prostu zainwestować większe pieniądze w nasz mały domek, jakby to miało wyglądać? Czy, aby te nasze inwestycje nie byłyby o niebo lepsze, na czym będziemy, że tak powiem oszczędzać?


Rozpiętość dachu.


Budując mały do nie raz możemy zrezygnować z ton dachówki, to samo tyczy się ścian, fundamentów i innych rzeczy. Tak to właśnie jest, że gdy takowy dom jest duży to nagle okazuje się, że nasze koszta przez te właśnie rzeczy niemiłosiernie rosną. Rozpiętość dachu i sam koszt jego kładzenia przez specjalistyczne firmy niestety kosztuje, bardzo, ale to bardzo dużo. Czy zatem warto po prostu budować małe domy? Mam nadzieję, że wam na te niewiadome odpowiedziałem prawidłowo, bo naprawdę nie warto się pakować w dodatkowe koszta. Tak właśnie o to tutaj chodzi dodatkowe koszta.


Grubość murów


Jak możecie się domyślać, przy mniejszej kondygnacji mury nie muszą być tak wielkie, to właśnie ten koszt jest najbardziej czasochłonny, którego nagle możemy sobie po prostu pominąć. Mało kto z nas wie przed samym rozpoczęciem budowy, że dobry murarz jest na wagę złota i najczęściej firmy inkasują za to bardzo duże pieniądze nie spotykane wręcz przy innych pracach. Tak to właśnie jest jak się ścian budynku nie potrafi samemu wykonać.


Głosuj (0)

budowaxx 00:22:33 4/04/2015 [Powrót] Komentuj


~Strona Główna

~przeszło 3386 osób,
a ślad zostawiło 0

Dodaj do Ulubionych

~Księga Gości
Dodaj do Księgi


~Archiwum
2015
Kwiecień

~Ulubieni

~Linki