Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Skutki nie mycia dachów

Skutki nie mycia dachów

Mycie zostało wymyślone jeszcze przed powstaniem człowieka. Było to otóż właśnie praca przyrody, która tak naprawdę tworzyła naszą rzeczywistość. To właśnie natura dbała o to, aby był tutaj porządek. Dopiero po działalności człowieka, musieliśmy sprzątać sami. Tak właśnie tak, sprzątamy tylko i wyłącznie dlatego, że brudzimy. A brudzimy dlatego ponieważ jesteśmy ludźmi, którzy mają to w naturze i chyba inaczej się nie da.


Nie myjąc dach


Zabijasz jednego lemura, hehe. Oczywiście to żart, może trochę bardziej lub mniej udany. Nie myjąc dachu narażasz swój budynek na katastrofę budowlaną. Rzecz jasna to wszystko jest spowodowane tym, że po prostu inaczej się nie da. Nie raz na naszych dachach po wichurach zostają powalone drzewa itd. Jeśli jest to wysoki budynek to prace bez odpowiedniego zezwolenia są niemożliwe dlatego też jesteśmy wręcz zmuszeni do zatrudnienia takowej, która po prostu umyje nam nasz dach. Czy zatem opłaca się nie myć dachu i oszczędzić w przeciągu kilku lat parę groszy? Odpowiedzmy sobie sami na to pytanie. Właśnie tak to jest, że tak naprawdę mycie dachów jest rzeczą oczywistą, która musi zachodzić. Znajdziemy tam także pewno pełno brudu + samo nie czyszczenie komina może doprowadzić, że będzie on zapchany, czy też mogą na jego grzbiecie osiedlić się ptaki, czy też mogą sobie tam założyć swoje gniazda, które to mogą następnie płonąć na dachu wywołując kolejne problemy.


Głosuj (0)

budowaxx 00:22:03 4/04/2015 [Powrót] Komentuj


~Strona Główna

~przeszło 3386 osób,
a ślad zostawiło 0

Dodaj do Ulubionych

~Księga Gości
Dodaj do Księgi


~Archiwum
2015
Kwiecień

~Ulubieni

~Linki