Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Ciekawe malowidła na ściany

Ciekawe malowidła na ściany

Jak myślisz, bądź też potocznie mówiąc sądzisz. Ciekawe malowidła na ściany są pożądaną rzeczą, czy też nie? No z pewnością tego nie musimy się nawet z innych źródeł dowiadywać, tylko ile to tak naprawdę kosztuje? Jak to wszystko wygląda, przecież aktualnie bardzo trudno o kreatywnego malarza, który nie maluje według nakazanych mu szablonów. Nie możemy także oszczędzać, bo same płótno, farby oraz artysta będzie miał swoją cenę. Zatem pomyślmy jak to jest z tymi malowidłami na ścianach, są one powszechnie stosowane? Ile to wszystko po podliczeniu kosztuje, bo to de facto uwarunkowuje nasze podejście do inwestycji w nasze życie.


Artysta kosztuje


Chyba nie muszę wam tłumaczyć dlaczego, on po prostu kosztuje, bo tak musi być. Nic na to nie poradzimy. Każdy artysta kosztuje z tych względów właśnie. Ale pomyślmy tak sobie szczerze, czy na przykład słaby artysta namaluje to co ten lepszy? Owszem, pewnie i przy odrobinie szczęścia mu się to uda, ale nadal będzie korzystał z wcześniej podanych już wzorów tym samym jego praca z pewnością nie będzie taka przyjemna, a nasze odczucia także. Bo jaki jest sens zamawiać artystę specjalnie po to, aby praca nie była unikalna, tylko łączyła ileś tam prac w całość? Bezsens.
Ile takowy dobry może nas kosztować? Z pewnością coś w granicach 50 złotych za godzinę. Wygórowana cena? Ale pomyślmy ile ten artysta musiał w życiu przejść, żeby dojść do tegoż momentu w który się tam bardzo wycenia.


Głosuj (0)

budowaxx 00:21:53 4/04/2015 [Powrót] Komentuj


~Strona Główna

~przeszło 3386 osób,
a ślad zostawiło 0

Dodaj do Ulubionych

~Księga Gości
Dodaj do Księgi


~Archiwum
2015
Kwiecień

~Ulubieni

~Linki