Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Modne usługi remontowe

Modne usługi remontowe

Jak myślisz drogi czytelniku, który właśnie w tym momencie mnie czytasz, czy usługi remontowe w XXI wieku są popularne? Ja to jest tak naprawdę? Czy, aby marketing potrafi wypromować nawet takie usługi, które to raczej nie są jakoś specjalnie unikatowe.


Pieniądze, a usługa


Wszystko de facto o to chodzi tym firmom, aby po prostu zarobić jak najwięcej za jak najmniej. Tak właśnie też działa reklama, że dobra reklama potrafi sprzedać dane dzieło z naprawdę dużym zyskiem. Jednak jak sytuacja wygląda gdy po prostu chcemy zamówić takowe usługi, czy nie jest to przez przypadek tak, że nagle nasz jakże świetne i chwalone usługi stają się nagle naszym przekleństwem. Tak na dobrą sprawę to nikt nie lubi gdy nasze pieniądze stają się elementem zarobku dla innej firmy, która bądź co bądź zarobione pieniądze przelewa na konto właściciela. To jest właśnie największy mankament naszego wieku. To to, że przebiegli ludzie potrafią zarabiać setki milionów więcej w ciągu życia, niż takowy szary człowiek, którego po prostu nauczono niskiego poczucia wartości i także tak dalej jest.


Reklama czyni cuda


Załóżmy, że mamy do wyboru w sklepie reklamowany produkt (który jest tak naprawdę gorszej jakości) i niereklamowany produkt, który jest po prostu lepszy. Co zatem wybieramy? Zapewne bierzemy tutaj ten reklamowany, chociaż on już nawet pod względem specyfikacji na zwykłej kartce papieru, gdzie jest napisano czarne na białym przegrywa. Tak się zatem składa, że niestety kładzenie dachów staje się bardzo drogim elementem i ich następna renowacja.


Głosuj (0)

budowaxx 00:21:09 4/04/2015 [Powrót] Komentuj


~Strona Główna

~przeszło 3386 osób,
a ślad zostawiło 0

Dodaj do Ulubionych

~Księga Gości
Dodaj do Księgi


~Archiwum
2015
Kwiecień

~Ulubieni

~Linki