Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Mycie okien na wysokościach

Mycie okien na wysokościach

Mycie okien na wysokościach od lat nie należało do najtańszych. Tak się zatem składa, że to właśnie takowe mycie nie raz kończyło się śmiercią dobrze wyszkolonych pracowników, dlaczego tak się działo, zawodził sprzęt czy ludzie?


Ludzie


Tak to jest największy mankament tej roboty. Co robilibyście jakbyście spędzali w powietrzu ponad 8 godzin dziennie? Jak byście się wtedy czuli? Nie o dziwo w różnorodnych komediach Amerykańskich możemy zauważyć wygłupiających się dwóch Panów myjących szyby i popijających napoi, które się nie powinno. Tak właśnie to wygląda, że nikt ich tam de facto bardziej nie skontroluje, tak więc robią po prostu to co im się podoba. I tak drogą prób i błędów, kiedyś to wypadają za takowe barierki i niestety, ale mamy nieciekawą sytuację dla pracodawcy. Zatem jak takowe rzeczy uniknąć? Przecież to jest istotna wina pracowników? No właśnie ! Jak to zatem jest. Przecież ta praca powinna być wykonywana przez bardzo dobrze wyszkolonych i bardzo fajnych ludzi, którzy nie myślą tylko o sobie, ale również o innych. Przecież, jeśli takowa osoba na przykład spuści coś na dół miasta, to może zostać urażona tym jakaś osoba. Nawet papier spuszczony z takowe wysokości potrafi nabić niezłego guza, a gazeta nawet zabić. No dobra, ale czy warto po prostu zainwestować większą sumę pieniędzy w pracowników? To i właśnie to te firmy robią, ale i tak nie mają nic do powiedzenia tak to właśnie wygląda, że to nie oni dyktują stawki i to przez firmy, które im to zlecają za śmiesznie niskie pieniądz jest to wina.


Głosuj (0)

budowaxx 00:19:45 4/04/2015 [Powrót] Komentuj


~Strona Główna

~przeszło 3495 osób,
a ślad zostawiło 0

Dodaj do Ulubionych

~Księga Gości
Dodaj do Księgi


~Archiwum
2015
Kwiecień

~Ulubieni

~Linki